Yu-Gi-Oh! Lietuvos Bendruomenė
Ilgiausia naktis prieš nacių antpuolį! - Printable Version

+- Yu-Gi-Oh! Lietuvos Bendruomenė (http://forumas.yugioh.lt)
+-- Forum: Yu-Gi-Oh! Bendruomenė (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Rašiniai (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Forum: Straipsniai (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Thread: Ilgiausia naktis prieš nacių antpuolį! (/showthread.php?tid=276)Ilgiausia naktis prieš nacių antpuolį! - Snikatron - 2012-06-21 20:52

Kadangi artėja Lietuvos nacionalinis čempionatas, pats laikas peržvelgti kelis svarbius aspektus, kurie iš esmės nėra susiję su pačiu turnyru, bet su žaidėjais. Taip, asmenimis, kurie dabar skaito tai, ką esu parašęs. Kad ir kaip gerai turnyro organizatoriai bus pasirengę, viskas priklausys nuo dalyvių sugebėjimo kooperuoti ir klausyti atsakingų žmonių nurodymų ar nuomonės. Pavyzdžiui, per Rudens taurę 2011 teisėjauti ir nurodinėti žmonėms, ką daryti, buvo be galo smagu, tačiau mano dienos įspūdžiai susidarė dalyvių dėka – pavyzdžiui, vienas žaidėjas, kuriam privalėjau duoti Game Loss, man vėliau padovanojo Gishki Beast, o kitas žaidėjas tik trukdė turnyrui pykdamas, jog neleidome jam atsisėsti arčiau vykstančių dvikovų. Šiaip ar taip, šiandien rašau norėdamas pabrėžti kelis svarbius dalykus, kuriuos kiekvienas save ir kitus gerbiantis žaidėjas turėtų padaryti prieš turnyrą arba jo metu.

Laikytis higienos!

Nors kai kuriems gali atrodyti gana akivaizdu, pasitaiko žmonių, kurie kartais pamiršta nusiprausti ar naudotis tinkamomis higienos priemonėmis. Nežinau, ar bus karšta šį šeštadienį, tačiau aš lažinčiausi, kad skėčio nereikės – nusiprauskite, apsiskuskite pažastis ir, jeigu jūsų prakaitas verčia aplinkinius riesti nosis, pasinaudokite dezodorantu. Tvankumas nėra taip blogai, kai aplinkui nėra žmogaus, nuo kurio dvelkia prakaitu. Jeigu bendrai turite problemų su prakaitavimu, turėkite vandens – šalia D6 yra Šilas, todėl užsiregistravę tiesiog užsukite ir nusipirkite vandens. Vandens stygius dažnai sukelia papildomą prakaitavimą, o turėdami omenyje, kad dvikovų metu tenka nervintis, rezultato niekas nenorėtų užuosti. Galbūt kai kuriems aštrus prakaito dvokas yra jų kvepalai – nežinau ir turbūt nenoriu žinoti, bet ne visiems patinka aštrūs kvapai, todėl ne tik laikykitės higienos reikalavimų, bet ir nepersistenkite naudodami tą kvepalų ar dezodoranto flakonėlį.

Nepamirškite popieriaus!

Nors dauguma žaidėjų įprato, nepamirškite popieriaus ir rašiklio! Bene kiekvieną turnyrą nutinka taip, jog reikia atsekti įvykių seką ir nuspręsti, kuris iš žaidėjų teisus ir kuris nusipelnė baudos. Atsekti žaidimą žymiai lengviau, jeigu žymytės gyvybės taškus ir jų pokytį. Dar geriau, jeigu žymytės ir koks monstras padarė žalos, nes tuomet atsekti ėjimus itin lengva, o jums aprašyti dvikovų įspūdžius tampa žymiai lengviau. Žinoma, jeigu žaidžiate su Reckless Greed, būtinai pasižymėkite, kiek Draw Phase praėjo, o jeigu aktyvavote Final Countdown – skaičiuokite ėjimus! Teisėjai nėra tam, kad būdami už penkių metrų nuo jūsų sektų, kiek ėjimų priešininkui liko.

Turėkite daugiau kortų negu reikia!

Turbūt kiekvienas jūsų mano, kad yra atsargus ir kruopštus, bet labai nesunku pamesti kortą arba ją pamiršti albume, kuprinėje, namie ar kur nors kitur. Norėdami išvengti teisėjų rūstybės turėkite su savimi atsarginių kaladės kopijų. Tokiu atveju pametę kortą galėsite ją iškart pakeisti. Tarp kitko, nesibodėkite ir turėkite su savimi kortų vertimus, jeigu visgi naudojate Legendäre Sechs Samurai - Shi En, Airman, HÉROS Élémentaire ar Verbotene Lanze. Dažniausiai daugumai nesuprantama kalba nesukelia problemų, bet geriau būti atsargiam ir turėti vertimą – taip sugaišite mažiau ir teisėjų, ir savo dvikovos laiko. Pripažinkite, kuriam jūsų patinka, kai lieka penki ėjimai pabaigti dvikovą?

Turėkite...šiukšliadežę?

Kaip suprantu, turnyro metu galėsite įsigyti papildymų, įmaučių ir kitokios Yu-Gi-Oh! atributikos, bet būkite tvarkingi ir įpakavimų nepalikite ant stalų ar grindų – po turnyro visgi mes, o ne jūs, turėsime sutvarkyti, o šiukšliadėžė yra lauke ir pačioje patalpoje, todėl nuo penkių žingsnių link jos nenumirsite arba nenuvargsite. Suprantu, kad skambu įsakmiai, bet išlikite žmonėmis net jeigu šeši intensyvūs kovos ratai jus nuvargino. Tiesa, tas pats galioja maisto įpakavimams ir buteliams – nieko nebūna bjauriau už šiukšles, gulinčias ant stalų ar grindų.

Deck list‘ai!

Kartojau anksčiau, kartosiu ir vėl – užpildykite savo kaladžių sąrašus tvarkingai. Jeigu jūsų raštas yra, švelniai tariant, tragiškas, įsijunkite naujiausią Konami deck list versiją, kurią galima užpildyti kompiuteriu. Jeigu visgi neturite kaip atsispausdinti, visada galite pasitikėti teisėjais arba turnyro organizatoriais, kurie gali jums atspausdinti kaladę. Kadangi dėl žaidėjų ir produktų stokos neturime sistemos, kuria galėtumėte užsiregistruoti iš anksto, kooperuokitės. Toks pats principas galioja ir dėl transporto, ir dėl maisto.

Bendrai, šįkart turnyro vieta bene geriausia kokią tik galime turėti, nes patalpos erdvios, restoranas kitoje gatvės pusėje, o maisto prekių parduotuvė – šalia D6. Ko gi dar daugiau norėti? Tereikia atvažiuoti ir pasinaudoti suteikiamomis sąlygomis žaisti.

So you think you are careful?

Jeigu tikrai nieko nenorite pamiršti, geriausias būdas dieną prieš sudaryti sąrašų daiktų, kuriuos norite su savimi pasiimti į turnyrą. Tada ryte, prieš išvažiuodami, teturite peržvelgti ir patikrinti, ar viskas vietoje. Nieko negali būti blogiau už pamirštą kortą ar baisiau – kaladę. Jeigu bendrai kalbėtume apie veiklą dieną prieš turnyrą – gerai išsimiegokite! Teisėjų komanda stengsis surengti kaip įmanoma geresnį turnyrą, tačiau, kaip minėjau pradžioje, viskas priklauso tik nuo jūsų. Visgi turnyro metu svarbiausi ne teisėjai, ne organizatoriai, o žaidėjai, dėl kurių turnyrai ir vyksta. Nuskambėjau per lėkštai, ar ne? Tikiuosi, nes rašydamas prisiminiau, jog visgi ne mokytojai, o mokiniai svarbiausi mokykloje. Krypstu nuo temos? Akivaizdžiai.

P.A.


RE: Ilgiausia naktis prieš nacių antpuolį! - Sunako^^ - 2012-06-21 22:00

Geras straipsnis. Man rodos uz shiukshlinima ir valgima duelo metu galima gauti warning nuo judge ;o


RE: Ilgiausia naktis prieš nacių antpuolį! - userxz - 2012-06-23 19:04

(2012-06-21 22:00)Sunako^^ Wrote:  Geras straipsnis. Man rodos uz shiukshlinima ir valgima duelo metu galima gauti warning nuo judge ;o

taip pat kaip ir uz pazeklintas kortas ir turint 16 kortu side decke Wink


RE: Ilgiausia naktis prieš nacių antpuolį! - Diečkus - 2012-06-23 19:37

(2012-06-23 19:04)userxz Wrote:  taip pat kaip ir uz pazeklintas kortas ir turint 16 kortu side decke Wink
Taip pat kaip ir uz ruleshark'inima ir Sms'us su draugu Wink


RE: Ilgiausia naktis prieš nacių antpuolį! - Snikatron - 2013-06-14 13:49

Kadangi rytoj higiena bus kaip niekad svarbi, rekomenduoju prisiminti šiuos patarimus Smile


RE: Ilgiausia naktis prieš nacių antpuolį! - zmariuz - 2013-06-14 17:49

Nepamirskit issimiegoti, zvalesni gal lengviau ir geriau mastysite ;D