Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TCG NAUJIENOS: HERO Strike
2015-02-14, 19:14 (This post was last modified: 2015-02-14 21:57 by Mystic.)
Post: #1
Deck2 TCG NAUJIENOS: HERO Strike
[Image: Hero Strike Deck.jpg]

Sausio 30 d. „HERO Strike” struktūrinėje kaladėje su nauja jėga sugrįžta visų pamėgti Yu-Gi-Oh! GX anime eros herojai. Kaladė skirta ne tik GX anime bei mangos, herojų archetipo ar pagrindinio protagonisto Jaden‘o fanams, tačiau turėtų būti įdomi ir kitų archetipų gerbėjams, nes kaladėje yra naujų kortų, leidžiančių itin lengvai išsikviesti galingus Fusion monstrus, panaudojamus tamsos, šviesos bei vėjo atributų kaladėse.

Tai didžiausia kada nors išleista struktūrinė kaladė, kurioje rasime 45 kortas (8 naujas), iš jų net 5 retas kortas (1x Ultra ir 4 Super retumo). Taip pat šioje kaladėje rasime išties gerų ir daugelyje kaladžių panaudojamas kortas: „Summoner Monk“, „Honest“, „Card Trooper“, „Pot of Duality“, „Bottomless Trap Hole“, „Compulsory Evacuation Device“. Taip pat pirmą kartą išleidžiama „A Hero Lives“ Common versija bei pakartotinai išleidžiamos kitos herojų archetipui svarbios kortos.

[Image: Hero Strike naujienos.jpg]

Kaladės strategija remiasi Fusion monstrų iškvietimu, kai sujungiami du atitinkami monstrai, naudojant tokias kortas kaip legendinę „Polymerization“ ar specializuotas herojų kortas „Miracle Fusion“ bei „Parallel World Fusion“. Tačiau šioje kaladėje galėsime Fusion monstrus kviestis panaudojus tik vieną monstrą, tokių kortų pagalba kaip „Mask Change“ arba nauja korta „Mask Change Second“. Kaladės tikslas iškviesti jos šeimininką „Contrast Hero Chaos“.

Kaladė papildo „Masked HERO“ archetipą, pirmą kartą išleistą dar 2011 m. „Generation Force“ papildymo pakuotėje. Tai Elemental HERO archetipo Fusion monstrų atmaina, kuri išsiskiria tuo, kad Fusion monstrams iškviesti reikalingos „Mask Change“ burtų kortos ir konkretus HERO monstro atributas: ugnies, vandens, vėjo, žemės, šviesos ar tamsos.

[Image: 300px-ContrastHEROChaos-SDHS-EN-UR-1E.png]

Šios kaladės šeimininko „Contrast Hero Chaos“ efektas panašus į „Light and Darkness Dragon“ efektą, nes iškviestas į lauką priklauso šviesos bei tamsos atributui ir kartą per bet kurio žaidėjo ėjimą gali nuneigti vienos kortos efektą, tačiau skirtingai nei minėtas drakonas, nepraranda puolimo ar gynybos taškų. Tai puikus priešnuodis prieš tęstinio veikimo burtų ir spąstų kortas, lauko kortas, įvairius efektinius monstrus bei Pendulum kortas.

[Image: 300px-MaskChangeII-SDHS-EN-C-1E.png]

Tačiau daugiausia mūsų dėmesio verta naujausia burtų korta „Maske Change Second“, kuri leidžia transformuoti bet kokį monstrą (nebūtinai HERO) į atitinkamo atributo „Masked HERO“. Dėl šios priežasties kaladėje yra „Homunculus the Alchemic Being“, kurio efektu galime pakeisti šio monstro atributą į mums tuo metu reikiamą. Kadangi ši korta nereikalauja „HERO“ archetipo monstro, ją galime naudoti bet kurioje kaladėje, į Extra įsidėję kelis Masked HERO Fusion monstrus. Šioje kaladėje rasime trijų atributų Fusion monstrus, tačiau jau yra išleista ir ugnies, vandens bei žemės, taip pat planuojama išleisti daugiau šio archetipo kortų.

[Image: Masked HERO.jpg]

Taigi „Maske Change Second“ kortą gali naudoti „Shadolls“ ar „Burning Abyss“ žaidėjai, transformuodami nereikalingus tamsos atributo monstrus į „Masked HERO Dark Law“, kuris turi naudingus efektus, sustabdančius kapinyną naudojančias kalades (pvz. „Yang Zings“, „Bujins“, „Sylvans“ „Mermails“) ir kalades, kurioms svarbu iš kaladės kaip galima greičiau susiieškoti reikalingas kortas (pvz. „Spellbooks“, „Bujins“). Tačiau ši korta daugiausia žaidimo paįvairinimo galimybių suteikia kaladėms, kurios naudoja įvairių atributų monstrus, kaip pavyzdžiui: „Six Samurai“, „Fortune Ladies“, „Gladiator Beasts“, „Yang Zing“, „Monarchs“, „Duston“ ir t.t. Svarbiausia nebijoti eksperimentuoti.

Kaladėje 45 kortos:
[1] Ultra retumo;
[4] Super retumo;
[40] Common.

Kaladės sudėtis

Taip pat KONAMI Europe kartu su šia strukturine kalade išleido specialų rinkinį (Hero Strike Elite), kuriame rasime HERO Strike strukturinę kaladę, žaidimo kilimėlį ir du kortų skirtukus.

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2015-02-14, 21:55 (This post was last modified: 2015-02-14 21:57 by Mystic.)
Post: #2
RE: TCG NAUJIENOS: HERO StrikeKONAMI pristatomasis hero Strike strukturinės kaladės vaizdo klipas
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2015-02-15, 18:02
Post: #3
RE: TCG NAUJIENOS: HERO Strike
Nu gražu, kad Konami's prisimena ir kiek senesnius archetipus
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content