Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[04-01 - 06-30] Uždraustų ir riboto naudojimo kortų sąrašas
2015-03-21, 15:12
Post: #1
Read [04-01 - 06-30] Uždraustų ir riboto naudojimo kortų sąrašas
[Image: Ban%20List%202015%20april.png]

Paskelbtas antrasis šiais metais uždraustų ir riboto naudojimo kortų sąrašas, kuris įsigalios nuo balandžio 1 d. ir galios iki pat birželio 30 d. Jo būtina laikytis žaidžiant klubiniuose, regioniniuose bei oficialiuose turnyruose. Visą sąrašą galite rasti čia.

Svarbiausi pasikeitimai yra šie:
1) uždrausti visi Dragon Ruler‘iai, o kadangi jie nukenksminti, iš sąrašo išbraukti mažieji drakonai, kurie iš esmės tapo beverčiais, nes neveikia be minėtų Ruler‘ių. Šie drakonai buvo panaudojami įvairiose ugnies, žemės, vėjo ir vandens, o ypač drakonų kaladėse, todėl šios kaladės sulėtės ir sumažės jų agresyvumas (pvz. Hieratics);
2) į savo teisėtą vietą po debiuto praėjusiame formate grįžo labiausiai erzinanti ir daugiausia garantuotų pergalių pavagianti korta – „Snatch Steal“;
3) iš uždraustų kortų sąrašo į žaidimą grįžo nemažai kultinių kortų, kurios buvo taip seniai uždraustos, kad niekas nebeatsimena, kuo jos buvo tokios pavojingos: „Sinister Serpant“, „Temple of the Kings“, „Cruch Card Virus“, Exchange of the Spirit“, „Ring of Destruction“. Tačiau neskubėkite labai džiaugtis, nes Konamis perkeldamas šias kortas į riboto naudojimo kortų sąrašą, perrašė šių pavojingų kortų efektus (eng. Erratum) taip, kad jos būtų labiau subalansuotos ir neiškreiptų žaidimo.

Pavyzdžiui, „Cruch Card Virus“ perrašytas kortos efektas nuo originalaus skiriasi tuo, kad šios kortos efektu negalėsime sunaikinti 1500 arba didesnės atakos monstrų, kuriuos mūsų priešininkas ištrauks per 3 ėjimus, skaičiuojamus nuo šios kortos aktyvacijos. Dabar mūsų priešininkas galės PATS pasirinkti 3 savo kaladėje esančius 1500 arba galingesnius monstrus ir juos sunaikinti. Tai reiškia, kad mes padėsime savo priešininkui iš kaladės į kapinyną numesti tris monstro kortas, kurių galbūt jam labai reikia kapinyne.

Kitas pavyzdys „Ring of Destruction“. Tai korta, su kuria mūsų priešininkas žaidimo pabaigoje galėjo išplėšti lygiąsias, sunaikindamas galingą monstrą ir vienu metu padarydamas abiems žaidėjams efektinę žalą, lygią to monstro atakai, tokiu būdu sumažindamas abiejų žaidėjų gyvybės taškus iki 0. Dabar efektas perrašytas taip, kad galėsime sunaikinti tik priešininko monstrą ir jo ataka negalės būti didesnė už priešininko gyvybės taškus. Taip pat šios kortos efektu žalą pirmiausia gausime mes, o tik vėliau, priklausant nuo to, kokią žalą gavome, gaus ir priešininkas. O tai reiškia, kad jei mes kitos kortos efekto pagalba kaip nors išvengsime žalos, mūsų priešininkas jos taip pat negaus. Todėl tik su šios kortos pagalba mes negalėsime laimėti žaidimo.

SVARBU! Reikia būti labai budriems ir neleisti mūsų priešininkui naudoti kortų, kuriose užrašyti nepakeisti ir šiuo metu negaliojantys efektai. Tai yra viena iš šiandieninių Yu-Gi-Oh! problemų, kai negali pasitikėti tuo, kas rašoma ant priešininko senesnio leidimo kortos.
PASTABA! Šias visas kortas su atnaujintais efektais galima bus rasti viename rinkinyje – „Premium Gold: Return of the Bling“.

4) susilpnintos šios kaladės: Qliphort, Nekroz ir Burning Abyss;
5) sustiprintos šios kaladės: Gladiator Beasts, Fire Fists, Plants, Lightsworns;
6) svarbiausi pasikeitimai formate: daugiau specialiai iškviestų monstrų, kuriuos bus sunkiau sustabdyti, nes turėsime po vieną „Skill Drain“ ir „Vanity‘s Emptiness“ kortos kopijas.

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2015-03-21, 15:16
Post: #2
RE: [04-01 - 06-30] Uždraustų ir riboto naudojimo kortų sąrašas
Pagaliau... Po šitiek laiko Bestiaris neribojamas. Man daugiau nieko ir nereikėjo Big Grin

[Image: Skulldemon.png]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2015-03-21, 16:52
Post: #3
RE: [04-01 - 06-30] Uždraustų ir riboto naudojimo kortų sąrašas
As vakar jau skaiciau atnaujinta crush card virus, ir ziuriu kad kazkaip kitoks jo eff buvo. Dabar aisku kodel :-D
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2015-03-21, 17:58
Post: #4
RE: [04-01 - 06-30] Uždraustų ir riboto naudojimo kortų sąrašas
Pataisysiu:
Tribute 1 DARK monster with 1000 or less ATK; Your opponent takes no damage until the end of the next turn, also look at your opponent's hand and all monsters they control, and if you do , destroy the monsters among them with 1500 or more ATK, then your opponent can destroy up to 3 monsters with 1500 or more ATK in their Deck.

and if you do , destroy the monsters among them with 1500 or more ATK,

Efektas tas pats, tik galios ne tris ejimus, ir duos oponentui proga sunaikinti tris monstrus is decko.

O dėl lightsworn, manau rulleriu užbaninimas daugiau žalos jiem padarė nei CHARGE OF THE LIGHT BRIGADE padaugėjimas.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2015-03-21, 18:15 (This post was last modified: 2015-03-23 14:32 by Mystic.)
Post: #5
RE: [04-01 - 06-30] Uždraustų ir riboto naudojimo kortų sąrašas
idomiai, pirma karta nėra datos iki kada galios ban-list'as, tai nereikėtu taip anksti teigti, kad galios iki 06 30.

ls visai nesustiprėjo, bet deck'ai kurie naudoja ls engine tikrai sustiprejo
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content