Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Diskusija] organizavimas
2016-03-30, 13:26
RE: [Diskusija] regionals
tiekejo reikalavimai pasirasant sutarti:
tinkamos patalpos,
piniginiai resursai (mokejimas is anksto, siuntos suma nemazesne nei 400 eur ir pns),
reikia buti pvm moketoju,

kiek pamenu is galvos +- tiek
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2016-03-30, 14:29
RE: [Diskusija] organizavimas
Pinigai yra, screena galima padaryti, su pinigu suma. Patalpos yra tiek, Vilniuje tiek Klaipedoje. Ne klubines patalpos. Del pvm, yra uabas, blogiausiu atveju gali issimti individualios veiklos leidima, nuo kurio mokesciu butu sumokama maziau.
Find all posts by this user
2016-03-30, 14:50 (This post was last modified: 2016-03-30 14:50 by Mystic.)
(2016-03-30 14:29)Virga Wrote:  Pinigai yra, screena galima padaryti, su pinigu suma. Patalpos yra tiek, Vilniuje tiek Klaipedoje. Ne klubines patalpos. Del pvm, yra uabas, blogiausiu atveju gali issimti individualios veiklos leidima, nuo kurio mokesciu butu sumokama maziau.
tada atsiuskite uab registracijos pazyma ir darbuotoju sarasa, kuriame butu jusu vardas ir pavarde su sodros numeriu, duosiu uzklausa del patikrinimo
2016-03-30, 15:55
visas prikolas tame, kad kai organizatorius ir produkcijos tiekejas yra tas pats zmogus, tada ir prasideda visos nesamones...
2016-03-30, 15:57 (This post was last modified: 2016-03-30 15:57 by Mystic.)
(2016-03-30 15:55)mieguistas Wrote:  visas prikolas tame, kad kai organizatorius ir produkcijos tiekejas yra tas pats zmogus, tada ir prasideda visos nesamones...
gerai, kad tai keiciasi, visas organizavimas po truputi yra perduodamas klubu organizatoriams ir ateinanciame sezone jie organizuos visus turnyrus
2016-03-30, 17:55 (This post was last modified: 2016-03-30 18:02 by Virga.)
300095617, prasom, imones kodas, viskas ka tau reikia zinoti. Pazymu faktiskai neptivalau pateikti, ne is VMI esi, o geguzes menesi apie apyvarta bus pateikti skaiciai ir sumoketas pvm'as.
Paeditinu: cia tavo gal seleriui reikia zinoti kas mano dedes imoneje dirba? Ar konamiui labai reikia zinoti kiek mano dede turi darbuotoju? Nesiknisk Mysyicai ten kur tau neturetu rupeti, visada pateiksiu tai ka privalau.
2016-03-30, 18:14 (This post was last modified: 2016-03-30 18:17 by G3raZ.)
Oi ble... Big Grin Lukai gana nesamonem uzsiimineti... Big Grin Cia veikia ziuriu principo reikalas tu nesupyk taciau tu neturi is ko nusipirkti elementaraus decko o nori tapti produkcijos tiekeju tai is kokiu pinigu tu kazka pirksi? Per visus tuos am... 8 men nesu mates kad aplamai turetum butent savo asmenine korta kurios verte min 20 eur... Dazniausiai stuffa skolinies is zmoniu kad pazaisti Smile tai cia nereikia pusti kazkokio durno burbulo. Kitas elementarus dalykas tu net neperki boosteriu nesu per tapati laiko tarpa mates kad kazka nusipirktum... Daug jusu planu buvo ar ne patys buvot prisizadeja ten svetaines kurti ir t.t. o jei kazkas is draugu pasisika cia jau ne musu bedos jeigu toks draugu ratas kuris daro zapadlo desni ir siaip lempa cia toks priminimas kiek man zinoma buvai visai Klaipedai jei neklystu dar praitu metu 11-12 men. pasiskelbes kad oficialiai uzsisekai satelas is ebays nuo to karto niekas ju nemate... Kitas dalykas Lukai esi pazadukas kai rukom lauke kiek as klausaus tavo kalbu tu ta tu ana padarysi uzsisakysi ta ir ana o progreso visiskai 0

[Image: 70ae8084dce9c78187de27a736e73bc1484.png]
2016-03-30, 18:18 (This post was last modified: 2016-03-30 18:25 by Virga.)
Ponas, jeigu atsiunciu tau savo saskaitoa likuti kuris virsija 500eur tu man sumoki irgi gana apvalia suma, ka manai apie toki susitarima? Kam man pirkti, jeigu iveikiu tave ir su skolintu ir jau ne pirma karta? Zinai koks skirtumas tarp to? As neleidziu ant kortu apvaliu sumu, bet uzsidirbu, o tu ikisai ir griztama graza nebuvo net 50eur. Toks ir skirtumas Esmi ir nepradekim skaiciuot svetimu pinigu.
Paeditinu I tavo edita: tu tiesiog kisies kur visiskai ne tavo reikalas ka as uzsisakiau, o ko ne. Kam pirkt boosteri, jeigu man reikes as nusipirksiu stuff kurio man reikes is to boosterio, o turnyruose visada boosteriai man tinka kaip prizas ir del jo nesu keles skandalo. Satelas sakiau, ir tai yra faktas, dalis atejo, o denebas, kaip ir sakiau nucancelinau, nes tuomet,docs iseidinejo ir buvo tuomet reikalas nucancelint nes sukistu pinigu kiekis buvo juokingas, kad gailetis jog nesurinkau ju iki galo.
2016-03-30, 18:49
gal geriau apseikit be to ir iskelkit rimtesnius klausimus? :
1. Kiek turnyru buvo suorganizuota per paskutini ketvirti?
2. Kiek produkcijos buvo pirkta?
3. Kiek buvo laimeta?

[Image: DDSSig.png]
H/W List.
http://forumas.yugioh.lt/showthread.php?tid=1379
2016-03-30, 18:50 (This post was last modified: 2016-03-30 18:52 by maksas.)
Pasakysiu viena dalyka pilnai to suvaldyt negalesiu, bet virga jei tu laimineji nesavais deckais tai nzn toks cia girimasis, tas pats sakyt kad draugas turi pinigu be galo dauk ,o pats nieko nu tai spresk pats ar yra cia kuo girtis. Taip pat del skolimo man tuoj atrodo kad reiks drausti,nes cia tas pats kaip proxius naudot. O cia jau manau net nebe pokalbis, o kabinejimasis prie zmoniu ir man neatrodo, kad cia kam tas idomu jusu gincai. Norite issiaiskinti kieno "kiausai" didesni tai eikite i lauka o ne forume reiskite savo nuomone. Atsiprasau visu likusiuju uz sako tokia kalba.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content