Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Diskusija] organizavimas
2016-03-30, 21:20
RE: [Diskusija] organizavimas
Tingėjimas parašyti dar kartelį yra suprantamas, bet esmės nekeičia. Paklausiu šiek tiek kitaip tada, kodėl tu sakai, kad turnyro "entry fee" yra 12 euru, kai praeitus 2 regionals mes žaidėm iš 10 eurų? Kažkur man čia logika prasilenkia, tau ne? Kitas dalykas, jei mes jau žaidžiame "oficialiuose" regionals, kur jau "entry fee" 12 eurų (nes gi taip numato taisyklės), kuriame punkte yra numatoma, kad žmonės dar turi mokėti už patalpas? Labai būtų įdomu sužinot. Ir trečia, ko galvojau nerašyti, bet vistiek parašysiu - kas per debilai norėjo didesnio mokesčio..??
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2016-03-30, 21:26 (This post was last modified: 2016-03-30 21:27 by Mystic.)
(2016-03-30 21:20)Simba Wrote:  Tingėjimas parašyti dar kartelį yra suprantamas, bet esmės nekeičia. Paklausiu šiek tiek kitaip tada, kodėl tu sakai, kad turnyro "entry fee" yra 12 euru, kai praeitus 2 regionals mes žaidėm iš 10 eurų? Kažkur man čia logika prasilenkia, tau ne? Kitas dalykas, jei mes jau žaidžiame "oficialiuose" regionals, kur jau "entry fee" 12 eurų (nes gi taip numato taisyklės), kuriame punkte yra numatoma, kad žmonės dar turi mokėti už patalpas? Labai būtų įdomu sužinot. Ir trečia, ko galvojau nerašyti, bet vistiek parašysiu - kas per debilai norėjo didesnio mokesčio..??
pradesiu nuo pradziu,
po praejusio regioninio as gavau pastabu del mokescio is konamio, tai del to tai keiciasi,
oficialiai "entry fee" yra nuo 12 iki 20 eur i kuriuos ieina viskas (nuomos kastai, boosteriai, prizai ir pns),
jei butu mano valia, mokestis turetu buti kur kas mazesnis,
Visit this user's website Find all posts by this user
2016-03-30, 21:47
Jei į 12 eurų įeina viskas, tai kodėl turnyro mokestis negali būti 12 eurų, gi būtų minimali numatytoji suma, ar aš klystu?
2016-03-30, 21:50 (This post was last modified: 2016-03-30 21:53 by Mystic.)
(2016-03-30 21:47)Simba Wrote:  Jei į 12 eurų įeina viskas, tai kodėl turnyro mokestis negali būti 12 eurų, gi būtų minimali numatytoji suma, ar aš klystu?
cia jei butu "idealiausias variantas",
is 14 eur vienas atitenka patalpoms, devyni - boosteriams, o like keturi - "regional kit", papildomu playmat'u ir kitu galimu prizu fondui (priklausomai nuo dalyviu skaiciaus).
2016-03-30, 22:48
Tai gal darom regionini Klaipedoje ir nereikes uz jokias patalpas moketi to eur??

[Image: 70ae8084dce9c78187de27a736e73bc1484.png]
2016-03-30, 23:53
O kodėl tu nusprendei pakelti dar 2 eurais dalyvio mokestį nuo pradinės sumos, nors po pirmo Alytaus turnyro, kai buvo mažiausias dalyvių skaičius tu nejautei finansinio diskomforto, o dabar keiti sąlygas?
2016-03-31, 07:37
(2016-03-30 23:53)LukaSky Wrote:  O kodėl tu nusprendei pakelti dar 2 eurais dalyvio mokestį nuo pradinės sumos, nors po pirmo Alytaus turnyro, kai buvo mažiausias dalyvių skaičius tu nejautei finansinio diskomforto, o dabar keiti sąlygas?
alytaus turnyro nuostolis buvo didziausias, del visiems zinomu priezasciu
2016-03-31, 08:46
Nedalyvavau nei vienam turnyre, bet kai yra toks neaiškumas kas kaip ir dėl ko ir toliau nežadu dalyvauti Smile
Mystic, kaip tiekėjas mano nuomone yra puikus ir to keisti nereikia. Visada su Juo galima susitarti, pasiderinti, imant didelius kiekius ir kainas paderinti. Kaip tiekėjas yra patikimas ir puikus.
Kaip yra dėl turnyru organizavimo, nežianu, tad nekomentuosiu.
2016-03-31, 14:50
(2016-03-31 08:46)deivuxas Wrote:  Mystic, kaip tiekėjas mano nuomone yra puikus ir to keisti nereikia. Visada su Juo galima susitarti, pasiderinti, imant didelius kiekius ir kainas paderinti. Kaip tiekėjas yra patikimas ir puikus.
^Agree 100%

Harpies, gustos and mecha phantom beasts walk into a bar. Dragunity dux.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread:
2 Guest(s)

Return to TopReturn to Content