Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vasaros Turnyras
2017-06-09, 11:03 (This post was last modified: 2017-06-09 11:05 by Dalifas.)
RE: Vasaros Turnyras
Traditional formatas, tai pats lieviausias formatas turnyrui, nes ne be reikalo banintos kortos yra banintos xD Jei atsibodo meta ir norit pažaist su senom kortom, tai galit pasirinkt kokį seną formatą (žmonės žaidžia goat, teledad, etc.) ir žaiskit susidėję deck'us pagal to formato banlistą. Tik problema tame, kad daug kas nebeturi tų old school kortų, o vienam random turnyrui pirktis gal nelabai apsimoka.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2017-06-09, 11:46
Mano idėja buvo tame, kad visos "OP" kortos kainuoja 10eur +++ (bent 80%) tai galėtume padaryti turnyrą kuriame deck vertė negalėtų viršyti ~40-50 eur tarkim, o vienos kortos tame decke kaina negalėtų viršyti 5-10 eur. Tada automatiškai žmonių šansai suvienodėtų ir daugiau priklausytų ne nuo išleistų eurų kiekio, bet nuo susidėto deck ir jo įvaldymo. Tada tikrai nebūtų nei true draco nei zoo ar kitokio 2 cards otk wombo.
2017-06-09, 11:49 (This post was last modified: 2017-06-09 11:51 by Simba.)
Pamačiau jūsų idėjas ir tikrai atsiprašau, bet kai kurios iš jų buvo utopinės...

Mystic - šita idėja yra labiausiai utopinė dėl dviejų priežasčių. Pirma, kodėl turi būti naudojam tik kai kurių kaladžių core'ai ir kaip tu gali neleisti naudoti naujų "stables"? Tačiau problematiškiausia dalis yra ta, kad padaryti Costum Ban List'ą yra praktiškai neįmanoma. Į tai reikėtų įdėti labai daug darbo ir nėra jokių kriterijų, pagal kuriuos tai būtų galima padaryti.

Vilhi - traditional format yra labai neįdomus pasirinkimas ir pritariu Dalifui šiuo klausimu. Visi tiesiog susidės kalades kur bus pilną Ban'intų kortų, o dėl to žaidimas tikrai netaps įdomesnis.

Fenixas - žaisdami be extra deck yra prasta idėja, nes tai nesudaro nei kiek lygybės. Žmogus gali tiesiog pasiimti Kozmo arba Mermail į rankas ir praeiti 2-0 pro visus. Idėja yra gera, bet sąžiningumo faktoriaus aš tame nematau.

Negalvokite, kad aš tik sukritikavau žmonių idėjas ir tiek Big Grin Pasiūlysiu ir aš keletą realių alternatyvų. Žmonės, kuriems yra atsibodęs Meta žaidimas užsienyje yra linkę į dvi alternatyvas:

1) Pirmas variantas yra klasika, kurį žmonės šiomis dienomis itin mėgsta. Tai yra Goat Format - 2005 metų formatas, kuriame galima naudoti tik tuo metu išleistas kortas ir žaidžiamą su tuo metu buvusiu Ban List'u. Jo sėkmė yra ta, kad tuo metu žaidimas buvo kur kas įdomesnis, nes daug daugiau lemdavo žaidėjo įgūdžiai, negu paprastas kaladės galingumas. (Jei kam įdomi ši idėja galiu plačiau papasakoti apie Goat Format, bet man asmeniškai tai nėra pats geriausias pasirinkimas, nes dauguma žmonių turėtų gauti kortas tik dėl vieno renginio).

2) Antrasis variantas yra panaši idėja į SimpleLucky, tiesiog jis pilnai nesuformulavo savo minties. Žmonės, kuriems nusibosta žaisti prieš Meta deck dažnai daro turnyrus be metinių kaladžių. Tuoj paaiškinsiu, kad būtų paprasčiau ką tai reiškia. Tokiame turnyre yra neleidžiama naudoti meta deck vardų, pvz: negalima naudoti kortų, kurių varde yra žodis Zoodiac. Pagal didžiųjų turnyrų duomenis yra išrenkamos 7 -8 kaladės, kurios tuo metu dominuoja yugioh formate ir jų vardai yra uždraudžiami. Šiuo metu tai panašiai būtų: Zoodiac, True Draco, Infernoid, Paleozoic, Invoked ir ktios. Yra susiduriama su problema, kaip įvardinti deck, kurie neturi konkretaus vardo, kaip šiuo metu Dinozaurai, tai tiesiog alternatyva tam yra uždrausti žaisti True King vardus ar panašiai.

Sutinku su Vilhiu, kad tokiu atveju būtų šiek tiek neteisybės, bet tai nereiškia, kad vienas žmogus turi priimti šį sprendimą. Galima sukurti temą, kurioje visi siūlytų idėjas, kokius vardus nebūtų galima naudoti šiame turnyre ir vėliau susisteminti šią informaciją ir pasirinkti populiariausius pasirinkimus.

Tokia būtų mano pasiūlyta idėja, kuri manau būtų sąžininga visų žaidėjų atžvilgiu.
2017-06-09, 20:05
(2017-06-09 11:49)Simba Wrote:  Mystic - šita idėja yra labiausiai utopinė dėl dviejų priežasčių. Pirma, kodėl turi būti naudojam tik kai kurių kaladžių core'ai ir kaip tu gali neleisti naudoti naujų "stables"? Tačiau problematiškiausia dalis yra ta, kad padaryti Costum Ban List'ą yra praktiškai neįmanoma. Į tai reikėtų įdėti labai daug darbo ir nėra jokių kriterijų, pagal kuriuos tai būtų galima padaryti.
matau neįsiskaitei į mano pasiūlymą kurio aš ir taip iki galo neišlukštenau;
kaip sakiau kiekvienai erai (gx, 5ds, zexal ir t.t.) bus atrenkama po kelis jai atstovaujančius core'us, geriausiai tai būtu padaryti bendru balsavimu kiekvienai erai atskirai, tikrai kiekviena era turėjo kažką įdomaus ir tikrai žinomo kiekvienam senesniam žaidėjui;
nauji staple būtu overpowered, pvz kam naudoti endless s/t removal jei užtenka kortų kurias duoda pats core'as ar tų laiku meta, o custom ban-listą yra labai nesunku padaryti kai žinai kokie core bus, ban-listo esmė kad palaikyti balansą tarp atrinktų core išlaikant jų esmę ir neleidžiant naudoti visas įmanomas kortas skirtas tų core sulaikymui;
įmanomi įvairus variantai ir įvairus core skaičius, svarbu kiekvienas deck'as yra vieno archetipo ir išlaiko savo dvasią, tai tiek, tokia šiek tiek išsamesnė mano idėja.
Visit this user's website Find all posts by this user
2017-06-09, 21:59
http://www.yugioh-card.com/en/events/gen...nduel.html

Kažkas panašaus?
2017-06-09, 22:10
(2017-06-09 21:59)Uria Wrote:  http://www.yugioh-card.com/en/events/gen...nduel.html

Kažkas panašaus?
užmiršau šitą, bet kodėl gi ne, anyway esmė yra tame ar būtų dalyvaujančių nesvarbu kurioje bet vienoje iš mūsų avantiūrų just for fun
Visit this user's website Find all posts by this user
2017-06-16, 17:05
Sy sekmadieny (birzelio 18d.) vyks mini turnyras, banlist 2017-6, kaina 5 eurai, deck'o kaina su extra deck'u negali virsyti 40 euru pagal tcg yugioh market kainas. Top 1 gauna Blue-eyes white dragon deck, Top 2 gauna playmata, Top 3 gauna 6 boosterius.
2017-06-17, 11:19
Keturi dalykai:

1) Kelintą valandą atsidaro Kauno klubas ir kelintą pradėsite turnyrą?
2) Pagal kurias Card Market kainas jūs vertinsit kortas - Price Trend ar žemiausias kainas?
3) Jei aš turiu Ultimate Allure of Darkness tai ją skaičiuosim kaip 20 euru ar kaip common už 2 eurus?
4) Side deck kaip?
2017-06-17, 12:11
(2017-06-16 17:05)Fenixas Wrote:  Sy sekmadieny (birzelio 18d.) vyks mini turnyras, banlist 2017-6, kaina 5 eurai, deck'o kaina su extra deck'u negali virsyti 40 euru pagal tcg yugioh market kainas. Top 1 gauna Blue-eyes white dragon deck, Top 2 gauna playmata, Top 3 gauna 6 boosterius.

Kas sugalvojo šitą turnyrą ir kada ?

[Image: DDSSig.png]
H/W List.
http://forumas.yugioh.lt/showthread.php?tid=1379
2017-06-17, 12:23
1.Kubas atsidaro nuo 12h o turnyras prasideda 13h.
2.Marketas butu https://en.yugiohcardmarket.eu ir pagal zemiausias kainas.
3.Kortu kaina skaitoma pagal zemiausia jos versijos leidima,tai kaip pavizdys allure butu uz 2ct.
4.Side dekas skaiciuosis atskirai,nes kaip ir minejau maximalia 40euru suma suradro tik main deck ir extra deck.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content