Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2016-2017 metų sezono apžvalga
2017-07-30, 08:14 (This post was last modified: 2017-07-30 08:18 by Mystic.)
Post: #1
Deck 2016-2017 metų sezono apžvalga
prieš prasidedant naujajam YGO sezonui yra pats laikas apžvelgti tai kas buvo šiais metais;

Lyginant su praėjusiu sezonu turnyru lankomumo vidurkis padidėjo nuo 17.5 iki 19.5, tam didžiausią įtaką turėjo išaugęs nacionalinio čempionato dalyvių skaičius, kuris buvo didžiausias nuo 2010 metų. Nors dalyvių iš Lietuvos skaičius sumažėjo, bet su nemaža latvių delegacija turnyras tapo vienas iš gausiausių per pastaruosius metus.

Kaip ir praėjusiais metais susiduriame su panašiomis problemomis kaip prizų vėlavimu, bei klubinės veiklos apmirimu.
Išgirsta nemažai pastabų dėl nacionalinio turnyro organizavimo, nepakankamai gero teisėjavimo, taip pat dalis žaidėjų neturi informacijos apie oficialią turnyro eigą bei tvarką, galbūt dėl nepakankamos informacijos sklaidos ar nepakankamo domėjimosi pačia tvarka, buvo išbandyta keletas naujovių (pairings online, pre-registration ir t.t.), kurios pasiteisino ir su mažais pakeitimais bus diegiamos ir toliau.
Klubai nebeorganizuoja oficialių turnyrų ko pasėkoje bendras turnyrų skaičius Lietuvoje mažėja jau antrus metus iš eilės, klubai vengia daryti apžvalgas, raportuoti turnyrus ir skleisti daugiau informacijos apie savo veiklą.
Šiuo metu Lietuvoje išlieka du YGO klubiniai centrai, Kaune ir Vilniuje, nuo kurių priklausys kaip progresuos YGO žaidimas Lietuvoje. Sėkmės jiems.

Bendruomenės iniciatyva Lietuvos YGO virtualus namai keliasi į naują vietą, keičiasi komunikacijos ir informavimo galimybės, ką tai pakeis matysime naujajame sezone.

Neatsiradus žmonių, iš bendruomenės, norinčių prisidėti prie asociacijos įkūrimo bei palaikymo šios idėjos atsisakyta.
Masinių renginių metu taip pat neatsirado galinčių ir norinčių atstovauti žaidimą, tai tikimasi kad ši situacija pasikeis ateinantį sezoną.

Smagu matyti, kad išlieka žaidėjų iš Lietuvos dalyvavimas ir didžiuosiuose turnyruose Europoje, bet tai dažniausiai pavienės iniciatyvos, o bendro bendruomenės organizavimo šioje srityje trūksta taip pat.

Darbo yra daug ir kartu įmanoma padaryti tikrai nemažai, viskas yra mūsų kaip bendruomenės rankose, taigi ačiū už dėmesį ir susitiksime naujajame sezone Wink
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2017-07-30, 22:18
Post: #2
RE: 2016-2017 metų sezono apžvalga
Well ne itin as cia ''itakingas'' ygo scenoje, bet vistiek paliksiu savo nuomone kadangi nieks nepasisako.
1. Smagu matyti dalyviu didejima, bet deja mazeja musu gretos tai be latviu nelabai butu ypatingas zmoniu kiekis.
2. Teisejavimo man paciam daug neprireike is zaidejo puses, bet judge'ai visada stengesi tartis vieni su kitais ir isitikinti ar ju sprendimas yra teisingas. Pati turnyro eiga buvo gan tvarkinga isskyrus padaryta klaida pirmame rate, kuri veliau buvo istaisyta (per ilgai uzsiteses match kur tiesiog turejo buti skirtas draw).
3. Klubas Vilniuje - nera jokiu viesinimu veiklos ir panasiai, nes quite frankly nieko ir nevyksta. Susirenka 3-5 zmones, pazaidzia cfvanguard for fun ir skirtosi savais keliais. Daug kas vasara iskeliave, gal rudeni vel pagyves?
4. Zaideju pritraukimas - ygo kaip ir most cardgames nera pigus. Daug nauju zmoniu kas ir ateina paskui labai greit pasisalina kai supranta, jog ju 5 metu strukturine kalade yra nieko verta, neturiu ka realiai pasiulyt, bet jei norit laikyt zmones naujus turit kazka galvot.
Welp cia mano little rant, deja prie community building tikrai nezadu prisidet, nes pats zadu sukt savais CFV keliais, kurie mane cia ir atpute pirma karta pries keleta metu :3
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content