Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BENDROSIOS TURNYRŲ TAISYKLĖS
2012-05-20, 20:02
Post: #1
Information BENDROSIOS TURNYRŲ TAISYKLĖS
ORGANIZATORIAMS

Kad nekiltų nepatogumų reitingų ir taškų skaičiavimams turite laikytis šių taisyklių:
1) Turnyrų registracijas turite sukurti skiltyje Registracijos. Pasibaigus registracijai, temą reikia užrakinti ir palikti. Ji bus panaikinta, kai bus pilnai atsiskaityta už turnyrą.
2) Užsibaigus turnyrui jį užrakinti ir perkelti iš temos Vykstantys į temą Pasibaigę, iš kurios vėliau turnyrai bus panaikinti, kai bus pilnai atsiskaityta už turnyrą.
3) Turnyro pabaigoje būtina įdėti TOP4 ar TOP8 lentelę - taip palengvinsite reitingų skaičiavimą.
4) Draudžiama temas kelti į kapinyną, galima perkelti tik balsavimų temas.
5) Drąsiai galite skirti baudas savo nuožiūra už neaktyvumą ir sudarinėti žaidėjų sąrašus, kurie nebus įleidžiami į turnyrus.
SIŪLYMAS: žaidėjui nesužaidus dviejų ratų ir nenurodžius priežasčių, galima šalinti iš turnyro.

Kitas taisykles, kurias patys sugalvojote ir įgyvendinote jau žinote: pvz. kontaktų surašymas, tačiau nepamirškite registracijos temoje nurodyti skiriamus taškus bei prizus.

DALYVIAMS

Paprastosios taisyklės: (jų privalu laikytis jei nenurodyta kitaip)
1) Pagrindinės ir šalutinės (Side) kaladžių sudėties keisti negalima. Šalutinė kaladė prieš pirmą kovą NENAUDOJAMA. Po pirmos kovos galima iš Side kaladės įsidėti tiek kortų, kiek buvo išimta iš kaladės t.t. negalima įsidėti papildomų kortų, prieš tai kažko neišėmus iš kaladės. Savaime suprantama, kad draudžiama keisti kaladę tokiomis kortomis, kurių nėra Side kaladėje. Už pažeidimą skiriamas tos kovos pralaimėjimas.
2) Turnyruose būtina laikytis oficialių uždraustų kortų sąrašų (Ban List). YGOPRo ir Dueling Network žaidimuose galioja šis SĄRAŠAS, o JOEY turi atskirą tik šiam žaidimui pritaikytą SĄRAŠĄ. Už šios taisyklės pažeidimą skiriamas kovos, kurioje panaudota korta, pralaimėjimas, tačiau ne viso Mačo.
3) Kovą pralaimėjęs žaidėjas turi teisę rinktis kas pradės kitą kovą pirmas. Tai ypač svarbu Joey žaidime. Už pažeidimą skiriamas įspėjimas.

KITOS TAISYKLĖS:
4) Turnyro organizatorius visada teisus. Tik jis gali išspręsti ginčą ir jo žodis yra paskutinis.
5) Turnyro skiltyje NEDISKUTUOJAMA. Joje galima rašyti tik rezultatą (jį rašo VIENAS IŠ POROS ŽAIDĖJŲ, o ne abudu) ir skundus, kad nerandate priešininko, taip pat galite pranešti apie pasitraukimą iš turnyro, vėlavimo sužaisti priežastis.
6) Negalima įžeidinėti savo priešininko, patartina susilaikyti nuo neigiamų komentarų skelbiant rezultatus (Pvz: laimėjo, tik dėl to, kad labai jam sekėsi; nemoka žaisti ir pan.)
7) Privalu turnyruose sužaisti iki paskelbto termino arba nurodyti priežastis kodėl to padaryti nepavyko. Išeinant iš turnyro anksčiau laiko, reikia paskelbti tai turnyro skiltyje antraip bus skiriama organizatoriaus nustatyta bauda.

GINČŲ SVARSTYMAS:
8. Jei manote, kad jūsų priešininkas gali sukčiauti arba žaidžiate prieš naujoką, galite įrašinėti kovą (Joey funkcija) arba padaryti lemiamus kovos lauko vaizdus, kuriuose užfiksuota situacija žaidimo nutrūkimo metu, pastebėjus draudžiamą kortą. (mygtukas PrtSc - atsidarote Paint arba Photoshop - Paste - Saves as). Neturint įrodymų ginčo svarstymo baigtis priklauso nuo organizatoriaus.
9) Jei jūsų priešininkas įspėtas, kad kova bus įrašinėjama, išeina iš žaidimo anksčiau laiko nei galima padaryti įrašą - ginčas sprendžiamas jūsų naudai.
10) Nutrūkus žaidimui dėl Hamachi, interneto trukdžių apie kovos baigtį sprendžiama iš pateikto kovos vaizdo (kiek liko LP, kokia situacija). Jei vaizdo nėra ir tai buvo tik prasidėjusi ar įpusėjusi kova, privaloma peržaisti tą kovą. Jei pakartotinai nutrūksta žaidimas, įskaitomas pralaimėjimas trukdžių kaltininkui.

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content