Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archyvas: Langas į gamtą: Smegeniop!
2012-03-18, 16:08 (This post was last modified: 2015-05-27 22:55 by M-zidinys.)
Archyvas: Langas į gamtą: Smegeniop!
Originali publikavimo data: 2011-10-25

Yu-Gi-Oh! žaidėjas, pradedantis dvikovą, dažniausiai laimi, nes jis yra pirmas, kuris gali plėsti savo kovos lauką ir paruošti burtus ir spąstus, kurie nukenksmintų priešininko bandymus pulti. Žaidėjas, kuris pradeda antras, dažniausiai pralaimi, todėl žaidimas priklauso kauliuko ridenimo. Žinoma, išimčių yra ir pakankamai dažnai įmanoma laimėti dvikovą pradedant antram, tačiau šiandien norėčiau pristatyti kortų malką, kuriai paranku pradėti dvikovą antrai.

Tai – Remove Brainwashing!

Remove Brainwashing kaladės veikimas paprastas – kviečiate monstrus į priešininko pusę ir juos susigrąžinate su Owner‘s Seal ar Remove Brainwashing. Smagiausia, jog tokie monstrai turi nemažai atakos ir dažnai kenkia priešininkui. Pavyzdžiui, Volcanic Queen iškvietimui reikia vieno priešininko monstro, o Lava Golem – net dviejų, todėl nusikratote priešininko monstrų, o patį Queen ir Golem susigrąžinate. Kadangi jų atakos yra gana didelės (2500 ir 3000, atitinkamai), dažnai turite ir būdą pribaigti priešininką.

Štai mano versija, kuria šiandien norėčiau pasidalyti:

3 Grinder Golem
3 Lava Golem
2 Volcanic Queen
3 Gravekeeper‘s Spy
1 Gravekeeper‘s Descendant
2 Genex Ally Birdman

3 Owner‘s Seal
3 Creature Swap
3 Mystical Space Typhoon
2 Trade-In
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Book of Moon
1 Heavy Storm

3 Remove Brainwashing
2 Nightmare Archfiends
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Judgment
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
1 Trap Dustshoot

Sudėti Brainwashing kortų sąrašą nėra pernelyg sudėtinga – iš esmės ją turi sudaryti kortos, kurios kviečia monstrus į priešininko pusę, ir kortos, kurios sugrąžina monstrus atgal pas jus, todėl Grinder Golem, Lava Golem, Volcanic Queen, Nightmare Archfiends, Owner‘s Seal ir Remove Brainwashing iškart užima 16 vietų kortų malkoje. Turbūt pastebite, kad kaladėje yra tik dvi Nightmare Archfiend ir Volcanic Queen kopijos – man asmeniškai Nightmare Archfiends nelabai patinka dėl aukos, todėl pradinėje rankoje Nightmare Archfiends dažnai būna nepanaudojama, tačiau dvi kopijos yra pats tas, ypač, kai priešininkas neturi didesnio monstro, o jūs laisvai jį mušate savo trimis 2000 ATK monstrais. Volcanic Queen, tuo tarpu, naudočiau net tris, tačiau daugiau negu dešimt kortų „išdavikių“ nenorėjau įterpti. Aišku, jeigu tektų išimti abu Trade-In ir vieną Grinder ar Lava Golem, tada trečia Volcanic Queen čia tikrai atsidurtų.

[Image: 300px-VolcanicQueen-LODT-EN-C-UE.png]

Kai trūksta Owner‘s Seal ar Remove Brainwashing, Creature Swap užpildo tą vietą gana neblogai, ypač su Grinder Golem. Žinoma, turėti monstrą savo pusėje gali būti kėblu, kai Lava Golem ir Volcanic Queen neleidžia kviesti monstrų, tačiau kai pavyksta išlaikyti lauko kontrolę, Creature Swap tampa kaip pseudo Owner‘s Seal. Beeeet kai turime Owner‘s Seal ar Remove Brainwashing, Creature Swap yra velniškai pikta korta – tartum Change of Heart. Geras jausmas turėti tris Change of Heart savo kaladėje, ar ne?

Aišku, tie Change of Heart reikalauja monstro, todėl tam yra Gravekeeper‘s variklis. Galbūt įmanoma rasti geresnę alternatyvą, tačiau man labai patiko Genex Ally Birdman veikimas su Lava Golem ir Volcanic Queen, kai ant stalo yra Remove Brainwashing: paaukojate jų monstrus, susigrąžinate saviškį pas save į lauką ir, jeigu priešininkas dar turi monstrų, su Genex Ally Birdman susigrąžinate Lava Golem ir Volcanic Queen į ranką. Grinder Golem veikia panašiai, tik galutinis rezultatas būtų penkto lygio Synchro monstras, du token monstrai ir Grinder Golem.

Kadangi Genex Ally Birdman puikiai išnaudoja monstrus, kurie iškviečia kitus monstrus į lauką, Gravekeeper‘s variklis pasirodė patraukliausiai. Taip pat reikia turėti omenyje ir galimybę iškviesti Arcanite Magician. Galbūt tai dėl to, jog seniai teko kviesti Arcanite Magician? Visko gali būti, tačiau, be Super-Nimble Mega Hamster, nematau kito variklio, kuris taip puikiai derėtų prie Birdman.

Brainwashing kaladė yra gana tiesmukiška – iškvieti savo monstrus, juos susigrąžini, sutraiškai priešininko žandikaulį, tačiau smagiausia dalis tai, jog viskas vyksta kontrolės strategija, nes mes turime galimybę nusiųsti priešininko monstrus velniop. Žinoma, jie gali pasidėti Master Hyperion ir Gachi Gachi Gantetsu, bet aš juos abu galiu nusiųsti ir jam (arba sau) palikti Lava Golem. Žinote, galėčiau kalbėti apie tokias kombinacijas visą dieną, tačiau geriau parodyti, kaip Brainwashing iš tikrųjų veikia:

Prieš Darklord Turbo

Duel 1

Priešininkas pradėjo su Destiny Draw, išmesdamas Destiny Hero – Dasher. Reinforcement of the Army paėmė Elemental Hero Stratos, o kartu ir Destiny Hero – Malicious. Išmesta Darklord Superbia iškvietė Dark Grepher iš rankų, kurio efektas numetė Malicious ir Darklord Zerato į kapines. Galiausiai, mano priešininkas, žinodamas, jog žaidžiu Brainwashing, iškvietė Number 39: Utopia ir baigė ėjimą.

Aš ištraukiau Lava Golem, Genex Ally Birdman, Remove Brainwashing, Gravekeeper‘s Spy, Mystical Space Typhoon ir Trap Dustshoot. Užverčiau Gravekeeper‘s Spy, Trap Dustshoot ir Mystical Space Typhoon prieš baigdamas ėjimą. Mano priešininkas ištraukė ketvirtą kortą ir atverčiau savo Dustshoot, kuris parodė šias kortas: Allure of Darkness, Darklord Zerato, Foolish Burial, Monster Reborn. Netekęs Zerato, mano priešininkas tęsė ėjimą aktyvuodamas Foolish Burial, kuris numetė Plaguespreader Zombie. Zombis ir Malicious sugrįžo į lauką, tačiau greitai jį paliko dėl Stardust Dragon. Galiausiai Monster Reborn prikėlė Darklord Superbia, kuri drauge sugrąžino Darklord Zerato. Neturėdamas kortų rankoje, mano priešininkas sunaikino Gravekeeper‘s Spy ir jo iškviestą monstrą, o man po puolimų liko 2300 LP.

Ištraukiau Owner‘s Seal. Lava Golem paaukojo Stardust ir Utopia, Owner‘s Seal man sugrąžino Lava Golem, o Genex Ally Birdman sugrąžino Lava Golem, kuris paaukojo likusius du monstrus. Užverčiau Remove Brainwashing ir baigiau ėjimą. Per savo ėjimą priešininkas prarado 1000 LP dėl Lava Golem ir prarado jį, kai aktyvavau Remove Brainwashing. Per savo ėjimą ištraukiau Grinder Golem, kurio užteko padaryti 7000 žalos.

Duel 2

Per antrą dvikovą, varžovas pradėjo nuo Pot of Duality, pasiimdamas Valhalla, Hall of the Fallen. Trade-In išmetė Darklord Superbia, o Hand DestructionPlaguespreader Zombie ir Destiny Hero – Dasher. Aš išmečiau Remove Brainwashing ir Trap Dustshoot. Jis užvertė vieną s/t kortą ir baigė ėjimą. Aš užverčiau dvi s/t kortas ir vėl paslėpiau Gravekeeper‘s Spy, tačiau jo užversta korta buvo Heavy Storm! Tada priešininkas iškvietė Dark Armed Dragon, sunaikino mano Spy, prisikėlė Plaguespreader ir aktyvavo Monster Reborn ant Destiny Hero – Dasher tam, kad vėl iškviestų Stardust Dragon. Priešininkas užvertė porą s/t prieš baigdamas ėjimą.

Kadangi man nelabai liko išeičių, teko aukoti jo monstrus dėl Lava Golem, kurį susigrąžinau su Owner‘s Seal (šį ėjimą ištraukiau Creature Swap). Užpuoliau jį tiesiogiai ir baigiau ėjimą. Per savo ėjimą priešininkas ištraukė Darklord Superbia, kurią jis iškvietė Dasher efektu. Tada Call of the Haunted prikėlė Dasher, kuris paaukojo Superbia ir nugalėjo Lava Golem, man padarydamas 100 žalos. Aš teištraukiau Book of Moon, kurį padėjau, tačiau jo Mystical Space Typhoon knygą sunaikino. Per savo ėjimą Dasher užpuolė mane tiesiogiai ir paliko 500 LP, tačiau galiausiai ištraukiau Grinder Golem! Iškviečiau golemą, aktyvavau savo antrą Owner‘s Seal, ir Creature Swap atėmė iš jo Dasher, kuris paaukojo antrąjį token monstrą jo efektui. Grinder Golem paliko priešininkui 2000 LP ir turėjau baigti ėjimą. Priešininkas iškvietė Destiny Hero – Diamond Dude, nesėkmingai atvertė viršutinę malkos kortą ir sunaikino Dasher. Per savo ėjimą ištraukiau Solemn Judgment, sunaikinau Diamond Dude ir tikėjausi saugiai pasislėpti už Solemn Judgment. Kadangi mano priešininkas turėjo vieną kortą rankoje ir ištraukė Archlord Kristya, kurios nusikračiau su Solemn Judgment, laimėjau dvikovą.

Kaip matote, Brainwashing gana smagiai veikia, tačiau tobulinti yra kur, nes dar neteko išbandyti kaladės veikimo prieš kontrolę ar, pavyzdžiui, Agentus. Žinoma, konkuruoti su didesnėmis kaladėmis sudėtinga, tačiau ši versija turėtų būti gana smagi, jeigu kada planuotumėte sužaisti per DN ar susirinkti pigią, bet smagią kortų malką. Tarp kitko, ji tikrai gana pigi, tačiau ją galite patobulinti vietoje poros Trade-In įdėję Pot of Duality ar vietoje Bottomless Trap Hole patalpinę porą Solemn Warning. Iš viso, jeigu norite, išbandykite [ygo]Revival Gift[/ygo] kartu su trečiu Birdman ar Glow-Up Bulb – tada iškart galėtumėte kviesti Synchro monstrus. Viskas priklauso nuo jūsų.

Archetipai: Bishki Gishki
Fight Club No. 1: Straipsnis, kurio tu dar nematei!
H/W
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content