Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apie turnyrus, tualetus ir teisėjavimą
2012-06-24, 10:35
Apie turnyrus, tualetus ir teisėjavimą
[Galbūt reikėjo tai paprasčiausiai suformuoti kaip ilgą post'ą nacionalinio čempionato temoje, bet pagalvojau, kad geriau šį įrašą laikyti straipsniu ne vien dėl to, jog jis pakankamai ilgas, bet ir dėl to, jog aptariu pačius svarbiausius dienos įvykius. Tai nėra vien bandymas atsakyti į žaidėjus gluminančius klausimus, bet ir bandymas aptarti, kaip diena man, kaip teisėjui, praėjo. Toliau nedelsdamas, leidžiu jums mėgautis dar viena mano blevyzga - prašom. - red. past.]

Tiesą pasakius, atrodo tartum nieko nebūtų nutikę – žaidėjai susirinko, sužaidė mylimą žaidimą ir staiga išsiskirstė, palikdami tuščius stalus ir kėdes. Vėl teks laukti tris mėnesius, kol galėsim vieni kitus kaltinti sukčiavimu ir nusipirkti naujas įmautes, nes laikui bėgant ant senųjų susikaupę visų nekenčiama įmaučių masė. Tai tikriausiai dulkės, ar ne? Šiaip ar taip, įvyko Lietuvos nacionalinis čempionatas ir dulkių klodams nusileidus pagaliau pats laikas aptarti, kas nutiko, kodėl nutikau ir kaip nutiko.

Mane asmeniškai nustebino, jog nesurinkome trisdešimties žaidėjų. Turėdami omenyje, kad Kaunas yra arčiau Klaipėdos, iš kurios atvažiavo uosto elitas, nuoširdžiai tikėjausi daugiau žaidėjų negu praeitais metais, kada susirinko keturiasdešimt penki žaidėjai. Galbūt visgi Joninės iš manęs atėmė džiaugsmą gėrėtis, jog Yu-Gi-Oh! Lietuvoje vis dar yra dėmesio sulaukiantis žaidimas, galbūt mūsų pastangos populiarinti žaidimą per menkos, tačiau kaltininkų paieškos būtų tiek pat vaisingos, kiek bandymas atkasti, kas nenuplovė savo išmatų tualete. Šiaip ar taip, žaidėjų stygius, net jeigu jį sukėlė Joninės, yra rimtas ženklas, jog norėdami didesnių turnyrų privalome plėsti žaidėjų ratą. Be abejo, jeigu toliau propaguosime Yu-Gi-Oh! nesiplėsdami, laisvai išgyventume – kas tris mėnesius mūsų būrelis susirinktų, išpirktų įmaučių atsargas ir išsiskirstytų, tačiau neoficialus nacionalinis čempionatas šiek tiek rėžia akis, ar ne? Manąsias irgi.

Kalbant apie patį turnyrą, aš vis dar nežinau, ar top keturi buvo teisingesnis sprendimas, tačiau aš visiškai taip pat nežinau, ar top aštuoni būtų buvusi tinkamesnė išeitis. Matote, teisėjų komanda stengėsi laikytis Konami pateikiamų reglamentų, todėl turėdami omenyje, kad susirinko per mažas žaidėjų kiekis, elgėmės atitinkamai. Taip pat nereikia pamiršti, jog aštuoni žaidėjai yra beveik trečdalis turnyro dalyvių – turėdami omenyje tokią dalį, mano manymu, topai praranda savo vertę – jokia olimpiada, joks turnyras, apie kurį žinočiau, neapdovanoja beveik pusės dalyvių už gerą pasirodymą – anaiptol, apdovanojami tik patys geriausi, the cream of the crop, kaip anglai pasakytų. Jeigu per mažai ruošėtės, jeigu neįdėjote pakankamai pastangų susirinkti gerą kaladę, nesitikėkite, jog už atlaidumą būsite apdovanotas. Juo labiau turėčiau priminti, jog prieš dvejus metus, kada į Summer Cup 2012 susirinko 56 žaidėjai, dėl prizų buvo leista kovoti tik aštuoniems žmonėms, o ne šešiolikai. Kadangi skaičiai labai patogūs, išsisuksiu ir be proporcijų: 56 yra dvigubai didesnis skaičius negu 28, o iš 56 žaidėjų buvo išrinkti 8 geriausi žaidėjai, todėl logiška, jog iš 28 žaidėjų būtų išrinkta dvigubai mažiau žaidėjų. Atitinkamai, atsakymas lygus keturiems – skaičiui žaidėjų, kuriems buvo suteikta proga kovoti dėl daugiau prizų. Nežinau, ar mano žodžiai pakeis nepatenkintųjų nuomonę, tačiau aš žinau, jog buvo padarytas objektyviai grįstas sprendimas. Manau kiekvienas nori patekti į topus ir tapti dienos žvaigžde, tačiau dėl to mes nerengiame neproporcingai milžiniškų topų, ar ne?

Įtariu, kad aptaręs vieną problemą, turėčiau aptarti ir sprendimus, susijusius su nuobaudų paskyrimu, ar ne? Prisipažinsiu, net aš manau, kad visgi mano teisėjavimas šįkart nebuvo pats geriausias. Aišku, visada galiu teisintis, neva „visiems neįtiksiu“, nes neleisdamas kortų, kurios atrodo kitaip negu likusios, patenkinčiau vienus, bet suerzinčiau kitus. Tikrai prieš turnyrą leidau ne vienam žmogui naudoti įmautes, kurios, mano akimis, atrodė įtartinos. Jeigu būčiau privertęs juos įsigyti naujų įmaučių, kurios net nėra Yugio dydžio, nemanau, kad visi būtų likę laimingi. Be abejo, toks pasiteisinimas yra be galo lengvas, todėl aš juo ir neketinu naudotis – taip, galbūt reikėjo priversti žmogų pasikeisti kortą ar įmautę, bet tai nėra pretekstas elgtis akiplėšiškai. Savo pralaimėjimą priimu ir jeigu norite, kad neteisėjaučiau, turite visavertę teisę pareikšti savo balsą, kai bus ruošiamasi kitam turnyrui. Nei aš, nei organizatoriai neketina klausytis nekonstruktyvios kritikos, ypač kai ji susiformuoja dėl asmeninių problemų ir dezinformacijos.

Galiausiai, mano atliktas eksperimentas baigėsi gana sėkmingai – šįkart atrodė, jog žmonių, nesupažindintų su muilu, buvo mažiau, tačiau ne kartą teko įkvėpti prakaitu prisunkusio oro. Jeigu visgi rašau apie jus, neįsižeiskite, jūsų vis tiek konkrečiai neįvardiju, tačiau turėkite omenyje, kad šalia jūsų nemalonu būti. O jeigu ne – sveikinu, esate higieniškas! Taip pat aš buvau sužavėtas, jog viena kita šiukšlė ar vandens butelis pasigedo savininko tik kai turnyras ėjo link pabaigos. Džiaugiuosi, jog esate solidarūs ir tikiuosi, jog kitą turnyrą bus taip pat ar net geriau. Tiesa, visai pamiršau pabrėžti tualeto higienos. Mano mokyklos direktorius kiekvienais metais kartoja idealią tualeto taisyklę – išeidami palikite tualetą švaresnį negu radote įeidami. Aišku, skamba tartum kiekvienas mūsų turėtų tapti valytoja, tačiau ši taisyklė turi visai kitokią reikšmę – tiesiog palikite tualetą švarų ir nepasibjaurėtiną.

Trys dalykai, kurie slėgė mano sąmonę, trys pastraipos. Ar aš noriu ką nors daugiau pasakyti? Turbūt tik tai, jog ką tik išsakiau savo poziciją, susijusią su paties turnyro organizavimu. Jeigu nesutinkate – prašome, įrodykite, kad visgi bendru tualetu bendrai rūpintis nereikia, kad mes visi verti pergalės. Kiek atsimenu, srutos pačios neišsivalo, todėl laukiu jūsų atsakymų.

Archetipai: Bishki Gishki
Fight Club No. 1: Straipsnis, kurio tu dar nematei!
H/W
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
2012-06-24, 11:04
RE: Apie turnyrus, tualetus ir teisėjavimą
Manau reikia rimciau apie turnyrus kalbeti su D6, reikia, kad jie mums padetu, remtu, nes vieni nuostabiu turnyru nesurengsime, sis turnyras manau buvo geriausia, ka mes vieni galejome padaryti ir visi matote kaip isejo.
2012-06-24, 11:07
Ne d6 supporto reik prašyt, o Konamio.

...
Visit this user's website Find all posts by this user
2012-06-24, 11:08 (This post was last modified: 2012-06-24 11:10 by Snikatron.)
Tas tiesa - stalų ir padorių kėdžių stoka daro savo, o ką jau kalbėti apie prizų, spausdintuvo ar projektoriaus trūkumą. Tereikia tikėtis, kad kitąkart liksime išgirsti.

Jeigu norime Konami support'o, mums reikia parduotuvės, kuri pardavinėti Yugio produkciją. Net ir šiuo atveju reikia spausti d6, kad taptų, umm...oficialiu retailer'iu?

Archetipai: Bishki Gishki
Fight Club No. 1: Straipsnis, kurio tu dar nematei!
H/W
2012-06-24, 11:53 (This post was last modified: 2012-06-24 11:56 by Tadas.)
Didžiausia problema čia tikrai ne purvini tualetai ar higienos nesilaikantys žaidėjai. Mano manymu net prizų nebuvimas ir paskutinės minutės Top'ų sumažinimas nebuvo didžiausia katastrofa. Dėl tų pačių top'ų galima pateikti daug priežasčių, kodėl reikėjo daryti 4, o ne 8 ir atvirkščiai, todėl toliau ginčytis, ar buvo padaryta gerai/blogai, neverta. Yra tik vienas paprastas dalykas - galit sakyti ką norit, bet jokios Konamio taisyklės mums jau seniai negalioja.

Vien laikydamiesi tų standartų mes support'o negausim, o nepatenkintų/metančių skaičius augs. Jeigu priėjome prie to, kai žmonių, kurie patys moka pinigus, kad būtų surengtas turnyras, nuomonė nieko nebereiškia, tai tada tikrai ne kas. Mano galva būtent tie žaidžiantys žmonės, kurie surenka prizinį fondą, ir turėtų spręsti, kiek ratų, kiek top'ų nori, ir kaip turėtų būti dalinami prizai. Kol kas matau tik bijančią viešai savo nuomonę pareikšti bendruomenę, o kas blogiausia, dar ir baisiai susiskaldžiusią (štai kur įžvelgiu didžiausią problemą). Todėl ir organizatorių iš esmės neturiu jokio pagrindo kaltinti. Kai žaidėjai išsiskirstę kas sau ir keikia visus tik už akių, tai organizatoriams ir belieka daryti taip, kaip jie mano yra geriau.

O šiaip man įsiminė šie labai geri ir mano manymu labai teisingi Slim'o teiginiai:
- Suprantu jus [besiaiškinančius nepatenkintuosius dėl top4], nes jei pats žaisčiau, lygiai taip pat rėkčiau, kad paliktumėt top8
[tačiau..]
- Jei nepatinka, kitą kartą organizuokitės patys.. [arba] važiuokit namo, jeigu manot, kad nepateksit
[į top'us].

Todėl aš ir išvažiavau namo, supratęs, kad jau pakankamai prisižaidžiau.. O kitiems, vis dar vilties turintiems playeriams patarčiau ir organizuotis ateity taip, kad būtų padaryta kaip geriau jums, o ne Konamio ar dar kažko principams :]

P.S. Sveikinimai finalininkams Justui ir Vykintui! Jei neklystu, bene pirmas kartas, kai taurė pasilieka Kaune :]
Visit this user's website Find all posts by this user
2012-06-24, 12:40
(2012-06-24 11:04)Robke Wrote:  Manau reikia rimciau apie turnyrus kalbeti su D6, reikia, kad jie mums padetu, remtu, nes vieni nuostabiu turnyru nesurengsime, sis turnyras manau buvo geriausia, ka mes vieni galejome padaryti ir visi matote kaip isejo.
Tas kad ir buvo kalbeta, is ju puses buvo daug zadeta ir beveik niekas neigyvendinta. Is pradziu buvo mintis patiems susiorganizuoti kaip jau x kartu daryta, bet va atsirado nemokamos patalpos, tada jie sako kad patys suorganizuos prizus, o poto seke tik problemos. Su Konami irgi buvo sneketa ir nieko is to nesigavo.

Tadai, jei atsisakom tu Konami gairiu, tai poto gal ir savo banlista darom ir savo kortas pradedam spausdinti? "Paskutines minutes sprendimas" - cia nebuvo joks sprendimas, buvo 28 zaidejai, pagal policy 5 round'ai ir top4. Tu standartu laikymasis gal ir nepades gauti support'o, bet jei ji gausim, tai ju turesim laikytis. "baisiai susiskaldžiusią" - cia reiskia, kad kiekvienas turi savo nuomuone ir jei ji nesutampa su tavaja tada reikia tokius, manau skaldamojo pobudziu post'us rasyti?

Trade

2012-06-24, 12:54
Jeigu norime Konami support'o, mums reikia parduotuvės, kuri pardavinėti Yugio produkciją. Net ir šiuo atveju reikia spausti d6, kad taptų, umm...oficialiu retailer'iu?

Kiek zinau D6 yra officialiai paskelbtas konamio puslapije kaip officiali ygo parduotuve ( 6-shuose miestuose? xD)

o Kita turnyra rengs atsargiau, ir toliau bendrausim su D6, kad atkreiptu i mus demesy. Pats D6 mano akimis turi daug darbo ...jie atidare parduotuve Kaune kuria uzdarys remontui ...Magic zyzia i ausis irgi nori supporto , o ju zaidzia maziau , bet metasi turnyram kiekviena treciadieni po 50lt , o Warhameris gauna normaliausia supporta , bet jie daug daugiau pinigu nesha , nei Magic ..

As manau , kad mum reik:

1. Jeshkoti naujoku , ju neripinti bent iki tol kol Vilniuje turnyrui susirings po 18zmoniu .
2. Dideluose turnyruose daryti didesni mokesti (vis tiek zais tie patis zmones turiu pripazinti , kad yra daug gerai bezaidzianciu ir pastoviu zaideju ) didesnius prizus , paskelbti tikslia informacija is ankto kokie bus topai jai susirings tiek ir tiek.
3.Kaunas ir Klaipeda .. tegu pradeda bendrauti su D6 ? uzsakineti prekes Turnyrams su nuolaida shiokia tokia .. ir pardavineti uzsakytas prekes turnyrams , ir neturnyrams. Pvz kai mes perkam booster Vilniuje turnyrams mum kartais kiekvienam boosteriui padaro po 1 lt nuolaida.

[Image: 2lcljbk.jpg]
Vilniaus Organaizere ir TeaM MaDnesS nare
2012-06-25, 12:10 (This post was last modified: 2012-06-25 12:14 by TJ-BigJ.)
Visiškai pritariu Tadui is Sunako, pasakyta iš esmės viskas ka norėjau aš pasakyti Tongue Tuo labiau Sunako sako visišką tiesą, taip ir turi būti, tiesa pasakius nuo to laiko kai atėjau pirmą kartą į Vilniaus Yu-Gi-Oh klubą prabėgo beveik metai o Ieva su SwieT išties labai pasikeitė geraja ta žodžio prasme... Anksčiau į mane žvelgdavo labai atsargiai, nepasitikėdami, iš pat pradžių nelabai bendraudavo ir pan. Bet dabar pamatę YGO situaciją jie labai pasikeitė xD Kai ateina Naujokas su juo yra gražiai bendraujama, jis yra skatinamas, jam labai padedama su Kalade o SweiT visada informuoja apie kainas, o Ieva naujokams visada pardavinėja kortas su nuolaida Big Grin žodžiu labai stengiasi dėl jų, man belieka tik pagirti juos abu, jie šaunuoliai... Vat galima sakyti,kad būtent dėl to Vilniaus klubas atsigavo nes pas mus atsirado daugiau naujų žaidėjų o juk buvo, kas Vasario-Balandžio mėnesių eigoje turnyruose tesusiringdavo viso labo iki 6-7 žaidėjų, jau mes tikrai manėme, kad šakės, bet viskas labai pagerėjo...Žodžiu, jie veikia ir išties labai stengiasi dėl tolemesnės YGO Vilniaus klubo ateities o ne sėdi ir laukia kol savaime kažkas pagerės,Tad Go Sunako Big Grin

P.S Sniki neblogas straipsnis, retkarčiais privertė nusišypsoti Big Grin O teisėjas tu esi tikrai neblogas tad negraužk taip jau saves.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content