Thread Closed 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mangos Konkursas (Pasibaigęs)
2013-09-18, 16:47 (This post was last modified: 2014-08-31 17:39 by M-zidinys.)
Post: #1
Art Mangos Konkursas (Pasibaigęs)
[Image: Mangos%20konkursas.jpg]

Konkurso užduotis: Sugalvoti pateiktos mangos ištraukos siužetą ( į tuščias sunumeruotas vietas įrašyti, ką kalbą veikėjai ). Mangos konkursinius puslapius galite atsisiųsti iš ČIA.

Bendrosios taisyklės:

1. Į pateiktus mangos tuščius puslapius, naudojant Photoshop, Paint ar kitas programas, įrašyti žodžius, sakinius, kurie sukurtų paveiksliuke vaizduojamos situacijos dialogą. Visi dialogų balionėliai yra sunumeruoti chronologine tvarka (Manga skaitoma iš dešinės į kairę). Taip pat reikia atkreipti dėmesį į balionėlių dydį. Žodžiai ir sakiniai turi tilpti arba labai mažai išlįsti iš balionėlio ribų. Patariama naudoti šriftą Comic Sans MS. Ką rašyti yra jūsų fantazija. Vertimo pagal Originalą tikrai NEREIKIA.

2. Kas nemoka naudotis Photoshop ar Paint ir negali į paliktas tuščias vietas įrašyti žodžių, visą tekstą galite surašyti Word'o dokumente, išlaikydami numeraciją kaip ir Mangoje. Pvz: 1. Bla bla! 2. Lia lia lia??? ir t.t. ( negalite rašyti labai ilgų sakinių, jei visas tekstas netelpa į balionėlį, nors tekstą vedate į Wordą).

3. Rašykite normine lietuvių kalba. Naudokite lietuvišką raidyną bei venkite grubių gramatikos ir stilistikos klaidų. Griežtai DRAUDŽIAMI keiksmažodžiai. Leidžiami tik lietuviški ( velnias, rūpusmiltai, rūpužiokas, kad tave skradžiai žemę ir kiti )

4. Tikslas sukurti trumputę Mangą su savo sugalvotu siužetu, kuris yra priderinamas prie paveiksliukų. Galite sugalvoti vaizduojamiems personažams vardus, kalbėseną, charakterį, aplinkai garsus ir kitas smulkmenas, kurios praturtintų Mangą.

5. Siužetas turi būti rišlus t.y. turintis pradžią ir pabaigą. Bet kokių nesąmonių prašau nesiųsti (labai rimto kūrinio nereikia, bet visas humoras turi savo ribas).

Siuntimas:

Savo JPG. formatu išsaugotus Mangos puslapius (arba Word'o dokumentą) siunčiate man el-paštu mzidinys@mail.ru. Nepamirškite parašyti savo NIKO, kuriuo esate užsiregistravę Forume.

Vertintojai:

Jūsų Mangas vertins Yu-Gi-Oh! bendruomenės nariai specialioje Forumo skiltyje.

Prizai:

Prizų kiekis priklauso nuo dalyvių skaičiaus. Preliminarūs prizai yra tokie - 1 vietos nugalėtojas kortas išsirenka iš mūsų milžiniško Prizinio Kortų Fondo (+20 pagrindinių kortų ir +50 Akademijos reputacijos taškų), 2 vieta gauna (+15 pagrindinių kortų ir +40 taškų), 3 vietos - (+10 pagrindinių kortų ir +15 ir +30 taškų). Taškus gauna VISI dalyviai (po +15 taškų).

Vertinimo kriterijai:

1. Vertinsime Siužeto išradingumą, prisitaikymą prie vaizduojamų situacijų, humoras.

Konkurso Data: PRATĘSTA IKI 2013.10.25

TAIGI, KAS KETINA DALYVAUTI?

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
2013-09-23, 09:58
Post: #2
RE: Mangos Konkursas
Tai taip niekas ir nesusidomės konkursu ?

[Image: ryuk10.png]
Find all posts by this user
2013-09-23, 12:15
Post: #3
RE: Mangos Konkursas
idejai gal nebloga,bet man siap yugioh manga nesuejo,geriau butu pajimt bet kokiu mangos kelis epizodus ir padaryt texta kuris butu susijas su yugioh..man tai atrodytu idomiau,bet cia tik mano nuomone.

[Image: tumblr_m86lrpu47I1rzrn92o1_500.gif]
Find all posts by this user
2013-09-23, 16:46
Post: #4
RE: Mangos Konkursas
o tai kuo tau blogai šita manga ? Tai kurk tekstą yugioh tema ir viskas ok bus. O tai random mangos lapai ir apie yugi kalba kažkaip nesiriša jei dar neturi jokio sarišio tai iš vis.

[Image: ryuk10.png]
Find all posts by this user
2013-09-23, 17:13
Post: #5
RE: Mangos Konkursas
Per du metus visi matomai labai aptingote arba praradote savo turėtus įgūdžius. 2008 m. skelbtame panašiame konkurse buvo daug įdomių darbų. Įdėsiu kelis iš jų, kad kiek pagreičio įgautų šis konkursas:

KONKURSO LAIMĖTOJŲ DARBAI

Laimėtojo -
.pdf  1 vieta.pdf (Size: 1.63 MB / Downloads: 30)
-
.pdf  2 vieta.pdf (Size: 1.65 MB / Downloads: 14)
-
.pdf  3 vieta.pdf (Size: 1.59 MB / Downloads: 10)

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
2013-09-25, 23:38
Post: #6
RE: Mangos Konkursas
Jau turiu pirmąjį darbą. Išties siužetas sugalvotas įdomiai, lauksiu kitų interpretacijų.

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
2013-10-09, 20:07
Post: #7
Art RE: Mangos Konkursas
Confused manau jau visi pamiršote, kad vyksta Mangos konkursas. Kur jūsų darbai? Juk taip visiems patiko paskutinis turnyro Fotoreportažo formatas, kuriame panaudojau Mangos stilių, tad kodėl gi nepabandžius sukurti vieną patiems?

Domėjosi bent 17 žmonių (tiek kartų parsisiuntėte kitų darbus). Manau pratęsiu dar keliomis savaitėmis šį konkursą, nes dar neprarandu vilties, kad ir šiandien yra žmonių, kuriems tokie konkursai yra įdomūs. Tereikia jums tai įrodyti ir atsiųsti savo darbą, nes nuo to priklauso ateities konkursų likimas.

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
2013-10-12, 18:46
Post: #8
RE: Mangos Konkursas
Pratęsiamas konkursas iki spalio 25 d. Turite dar dvi gražias savaites darbui.

Šiandien gavau dar vieną darbą, kuris įrodo, kad nestokojate išradingumo ir sąmojaus. Jei gausiu bent dar vieną darbą, galėsime iš trijų rinkti geriausią. Jei jus tai paskatins, nugalėtojui už pastangas ir įdėtą darbą įsteigsiu papildomą specialų prizą - Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls (Secret rare) (Limited Edition).

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
2013-10-12, 22:21
Post: #9
RE: Mangos Konkursas
Mane pasiekė keli teiginiai, kurie jums trukdo sudalyvauti šiame konkurse:

1. Aš nematęs nei vienos Zexal serijos, neskaičiau mangos ir nežinau veikėjų vardų.
Tai yra didelis pranašumas, nes tai leidžia būti kuo originalesniam, o vardus juk galima sugalvoti pačiam. Jokiu būdu nereikia atkartoti originalios mangos, serijų ir pan. Istorija gali būti net ne apie Yu-Gi-Oh ar kortas.

2. Nemoku kurti tekstų, o ir pateikta situacija atrodo paini ir trūkinėjanti.
Čia galiu šiek tiek padėti:
1) Situacija namuose: veikėjas atsikelia, bendrauja su namiškiais (gal ten sesuo? mama? draugė? įsilaužėlis?) / nepažįstamaisiais (gal ten senelė, įkyri kaimynė, praeivė?, beprotė pabėgusi iš durnyno (Big Grin o gal?)), kažkur labai skuba (kodėl jis skuba, kur skuba?).
2) Situacija mokykloje: veikėjas kažką daro (nori kažką peršokti, plaukia), jį stebi kažkas (kodėl ir kam jis taip daro?) t.y. kokie jo motyvai taip elgtis?.
3) Situacija klasėje: veikėjas bendrauja su kitu veikėju (istorijos atomazga).

Kaip tarpusavyje rišasi visos šios trys situacijos yra jūsų fantazijos reikalas, tikrai nenoriu duoti pavyzdžių, nes taip bijau apriboti jūsų laisvę, bet jų tikrai yra.

Tekstas turi būti paprastas, juk tai dialogai, o ne proza ar koks grožinis kūrinys.

[Image: mzidinys.png]
Visit this user's website Find all posts by this user
2013-10-23, 18:38
Post: #10
Bus RE: Mangos Konkursas
Žmonės, liko tik dvi dienos!

Aš tikrai labai smagiai praleidau laiką berašant ir labai norėčiau, kad daugiau būtų tokių konkursų, bet kad tas išsipildytų, reikia daugiau žmonių, todėl netingėkit ir rašykit!

...
Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)

Return to TopReturn to Content